Copyright 2018 - Custom text here
    Välishooaja edetabel 2009 7.10.2009  
      Noored      
  100 m jooks       kaugushüpe  
11,45 Kristjan Kangur     5,69 Kristo Kangur  
11,4 Steven Teder       kuulitõuge 7,2  
12,3 Kristo Kangur     11,50 Guido Kuum  
  200 m jooks       kettaheide 2  
23,04 Kristjan Kangur     40,91 Steven Teder  
25,18 Kristo Kangur     28,93 Seido Kaur  
  400 m jooks     26,37 Kristo Kangur  
48,33 Kristjan Kangur       odavise 800  
  800 m jooks     81,96 Tanel Laanmäe  
1.58,31 Kristjan Kangur     66,39 Steven Teder  
2.06,8 Marek Luts     43,47 Kristo Kangur  
  1000 m jooks     37,98 Seido Kaur  
2.45,9 Marek Luts          
      Juuniorid      
  100 m jooks       kaugushüpe  
11,87 Taavi Kaldma     4,97 Taavi Kaldma  
  200 m jooks       kettaheide 1,75  
24,6 Taavi Kaldma     24,40 Seido Kaur  
  800 m jooks       vasaraheide 6  
2.02,98 Raul Liebenau     35,98 Guido Kuum  
  1000 m jooks     32,06 Seido Kaur  
2.49,7 Raul Liebenau       odavise 700   
  1500 m jooks     39,22 Seido Kaur  
4.19,70 Raul Liebenau       kuulitõuge 6      
        12,65 Guido Kuum  
      Noormehed "A"    
  100 m       kaugushüpe  
12,0 Rasmus Saarniit     4,89 Sander Jaani  
  400 m       kuulitõuge 5      
53,1 Rasmus Saarniit     9,75 Kaspar Metsar  
  800 m        kettaheide 1,5   
2.04,3 Rasmus Saarniit     31,14 Sander Jaani  
2.26,2 Sander Jaani       odavise 600   
  1000 m jooks     50,36 Sander Jaani  
2,49,05 Rasmus Saarniit       vasaraheide 5  
   1500 m     34,91 Kaspar Metsar  
4,52,4 Rasmus Saarniit          
      Poeglapsed "B"    
  100 m       kettaheide 1  
12,6 Margus Raag     36,17 Margus Raag  
  kõrgushüpe       odavise 500   
1,70 Margus Raag     45,52 Margus Raag  
  kuulitõuge     31,44 Ats Vahi  
11,77 Margus Raag          
8,43 Ats Vahi          
      Poisid "C"    
  60 m       kaugushüpe  
8,8 Hardo Adamson     4,16 Hardo Adamson  
9,1 Karl Karpov     3,87 Karl Hannes Ilisson
9,3 Janek Loko     3,70 Janek Loko  
9,7 Kevin Sults     3,44 Karl Karpov  
  100 m     3,13 Jaak Lepik  
14,8 Janek Loko       kettaheide 1  
15,1 Hardo Adamson     18,31 Hardo Adamson  
  300 m       odavise 400  
50,8 Hardo Adamson     27,15 Hardo Adamson  
52,7 Karl Karpov     26,39 Karl Hannes Ilisson
53,3 Janek Loko     24,82 Kauri Heidrits  
56,4 Kevin Sults     21,05 Jaak Lepik  
  800 m       pallivise  
3.02,6 Janek Loko     47,00 Karl Karpov  
  1000 m     46,60 Kevin Sults  
3.30,6 Hardo Adamson     42,00 Janek Loko  
        41,00 Hardo Adamson  
      Poisid "D"    
  60 m       kaugushüpe  
9,7 Erlis Sprenger     4,06 Erlis Sprenger  
10,1 Kristjan Riik     3,65 Kristjan Riik  
10,3 Renet Jagor     3,55 Renet Jagor  
10,4 Kaimo Berillus     3,37 Kaimo Berillus  
11,8 Andres Holts     2,59 Andres Holts  
  300 m       pallivise  
55,3 Kristjan Riik     43,63 Kaimo Berillus  
56,0 Renet Jagor     41,00 Renet Jagor  
57,8 Erlis Sprenger     37,00 Erlis Sprenger  
1.00,8 Kaimo Berillus     36,50 Kristjan Riik  
1.11,2 Andres Holts     24,00 Andres Holts  
      Poisid "E"    
  60 m       kaugushüpe  
9,5 Karl Kevin Kalmus   3,53 Kurmo Külm  
9,8 Karl Reiko Laas     3,50 Karl Reiko Laas  
9,8 Kurmo Külm     3,43 Karl Kevin Kalmus
11,4 Martin Kägu     2,99 Henri Elmar Leetma
  300 m     2,69 Martin Kägu  
56,2 Karl Kevin Kalmus     pallivise  
57,7 Kurmo Külm     39,00 Kurmo Külm  
59,4 Karl Reiko Laas     34,50 Karl Kevin Kalmus
 1.02,8 Henri Elmar Leetma   32,50 Karl Reiko Laas  
1.06,6 Martin Kägu     31,00 Henri Elmar Leetma
        23,00 Martin Kägu  
      Juuniorid      
  400 m       kaugushüpe  
1.10,7 Heleri Rebane     4,25 Heleri Rebane  
  800 m     4,01 Deivi Pabbo  
2.48,5 Heleri Rebane          
      Neiud "A"    
  100 m       odavise 500   
14,4 Deivi Pabbo     33,05 Deivi Pabbo  
  kaugushüpe       kettaheide 1  
4,32 Deivi Pabbo     17,26 Deivi Pabbo  
      Tütarlapsed "B"    
  kõrgushüpe       kuulitõuge 3  
1,35 Kerttu Vatter     9,35 Kerttu Vatter  
  kaugushüpe       kettaheide 0,75  
4,17 Kerttu Vatter     16,68 Kerttu Vatter  
  300 m       odavise 400  
51,0 Kerttu Vatter     38,34 Kerttu Vatter  
  400 m     30,97 Kristiina Küber  
1.08,93 Kerttu Vatter          
      Tüdrukud "C"    
  60 m       kõrgushüpe  
8,8 Eve Engelbrecht     1,30 Eve Engelbrecht  
9,0 Mirell Luik     1,25 Mirell Luik  
9,5 Grete Sirelpuu     1,20 Merili Moosus  
10,2 Geiri Sirelpuu     1,20 Grete Sirelpuu  
  100 m       kaugushüpe  
14,6 Eve Engelbrecht     3,93 Eve Engelbrecht  
16,4 Grete Sirelpuu     3,63 Mirell Luik  
17,3 Mirell Luik     3,56 Grete Sirelpuu  
17,5 Helerin Talpsepp     3,30 Merili Moosus  
  300 m     2,97 Helerin Talpsepp  
51,8 Eve Engelbrecht     2,67 Geiri Sirelpuu  
53,8 Mirell Luik       odavise  
  400 m     25,12 Eve Engelbrecht  
1.14,8 Grete Sirelpuu       pallivise  
1.22,2 Merili Moosus     48,00 Eve Engelbrecht  
        43,00 Mirell Luik  
        30,50 Grete Sirelpuu  
        24,00 Geiri Sirelpuu  
      Tüdrukud "D"    
  60 m       kaugushüpe  
9,3 Gredy Lillipuu     3,97 Gredy Lillipuu  
9,7 Marcella Liiv     3,77 Ragne Rasin  
9,8 Michell Luik     3,66 Marcella Liiv  
10,0 Teele Mekk     3,26 Kaisa-Helena Schütz
10,3 Kaisa-Helena Schütz   3,20 Teele Mekk  
  300 m     3,20 Michell Luik  
53,8 Gredy Lillipuu       pallivise  
55,3 Marcella Liiv     36,67 Kaisa-Helena Schütz
55,7 Kaisa-Helena Schütz   35,75 Gredy Lillipuu  
58,0 Michell Luik     34,00 Marcella Liiv  
1.00,6 Ragne Rasin     29,08 Michell Luik  
1.01,5 Michell Luik     28,00 Ragne Rasin  
1.01,1 Teele Mekk     24,50 Teele Mekk  
  600 m          
2.16,3 Gredy Lillipuu